Product on sale
Buy Vaporesso GEN SE Vape Kit 80W
2 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
- Adjustable 5W–80W power output
- Powered by single 18650 battery
- Advanced AXON smart chipset
- iTank T with top airflow system
- Compatible with GTi mesh coils
- 0.96-inch TFT display screen
- Lock button safety design
- USB Type-C 2A fast charging
- Smooth DTL vaping performance
- Premium lightweight body design
24 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Specifications
| Category | Specification |
|---|---|
| Product Name | Vaporesso GEN SE Vape Kit |
| Output Power | 5W – 80W |
| Battery Type | Single 18650 Battery (Not Included) |
| Chipset | AXON Chipset |
| Display | 0.96-inch TFT Screen |
| Tank | Vaporesso iTank T |
| Tank Capacity | 3ml |
| Coil Compatibility | GTi Mesh Coils |
| Charging Type | USB Type-C 5V/2A |
| Airflow | Top Adjustable Airflow |
| Vaping Style | DTL |
| Features | Lock Button, Pulse Mode, Leak-Resistant Design |









Reviews
There are no reviews yet.